Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 U Strážného havaroval nákladní vůz, který převážel dobytek

 PRACHATICE, STRÁŽNÝ - 21. srpna 2019 - 9:13 - Krátce po půl čtvrté hodině ranní v úterý 20. srpna se na hlavním silničním tahu I/4 u hraničního přechodu Strážný stala havárie nákladního vozu, který převážel skot. Na místo vyjížděla policie, hasiči i veterinář.

 Text: Zdeněk Přibyl, foto: Policie ČR

   "Podle prvotního šetření, řidič kamionu, jedoucí ve směru ke státní hranici, následkem reakce na přebíhající lesní zvěř sjel s nákladní soupravou na nezpevněnou krajnici, čímž došlo k převrácení přívěsu mimo vozovku. Ke zranění řidiče nedošlo, zkouška na přítomnost alkoholu v jeho organismu proběhla s negativním výsledkem. K posouzení stavu převáženého skotu se na místo dostavil veterinář," popsal nehodu mluvčí Policie ČR Miroslav Doubek.

   K přeložení převáženého skotu byla podle jeho slov povolána na místo jednotka dobrovolných hasičů z Horní Vltavice. Provoz na místě události byl sveden do jednoho jízdního pruhu a dopravu kyvadlově řídili policisté. Dopravní nehoda byla předmětem následného šetření prachatických dopravních policistů.   Policejní mluvčí Miroslav Doubek později zprávu doplnil: "Při vyprošťování nákladní soupravy došlo ke komplikacím, provoz v místě nehody nadále kyvadlově řídili policisté. Plné zprovoznění úseku se předpokládalo v odpoledních hodinách".

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist