Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Tři zranění, jedno bohužel smrtelné, při nehodě u Strunkovic

 PRACHATICE - 27. června 2019 - 15:59 - Tragická dopravní nehoda dvou vozidel u Strunkovic nad Blanicí si dnes, ve čtvrtek 27. června ráno, vyžádala tři zranění, z nichž jedno bylo bohužel smrtelné.

 Text: Zdeněk Přibyl, foto poskytla Policie ČR

   Dopravní policisté vyjížděli dnes po sedmé hodině ranní k tragické dopravní nehodě, která se stala v katastru obce Strunkovice nad Blanicí, na silnici III. třídy číslo 14418, ve směru jízdy Chocholatá Lhota – Strunkovice nad Blanicí.

   "Z dopravní nehody je důvodně podezřelý 20letý řidič osobního vozidla Škoda Octavia, který dostal vlivem nepřiměřené rychlosti po projetí levotočivé zatáčky s vozidlem smyk, přejel na pravou krajnici a následně do protisměru, kde v tu chvíli projížděl řidič dodávky Ford Transit," popsala nehodu mluvčí Policie ČR Martina Joklová.

   Podle jejích slov při dopravní nehodě bohužel mladý řidič vozidla Octavia utrpěl fatální zranění, kterým na místě nehody podlehl. Řidič a jeho spolujezdec z vozidla Ford Transit utrpěli přesně nezjištěná zranění, se kterými byli převezeni rychlou záchrannou službou do nemocnice.

   "Dotčeným osobám byla na místě poskytnuta krizová intervence. Silnice byla v místě dopravní nehody do 10:30 hodin zcela uzavřena. Uvedený muž se tak stal již 38. obětí dopravních nehod v Jihočeském kraji," doplnila policejní mluvčí Martina Joklová.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist