Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Kapsář si v obchodě namastil kapsu: Sáhl dvakrát, bral 60 000

 VIMPERK - 26. června 2019 - 13:59 - Pořádně si namastil kapsu kapsář v jedné vimperské prodejně. Dosud neznámý pachatel (nebo pachatelé) způsobil dvěma málo obezřetným ženám škodu za bezmála 60 000 korun. Víc o tom ví mluvčí Policie ČR Martina Joklová.

 Text: Zdeněk Přibyl

   "Vimperští policisté zahájili úkony trestního řízení ve věci přečinu krádeže. Dosud neznámý pachatel před desátou hodinou dopoledne odcizil jedné nakupující v supermarketu v ulici Nádražní ve Vimperku peněženku, kterou si odložila do regálu s akčním zbožím. Jednalo se o koženou peněženku růžové barvy, ve které se nacházela finanční hotovost, platební karta, stravenky, předplacená karta MHD Praha a osobní doklady. Další den po šestnácté hodině byla ve stejném obchodě okradena jiná  žena, kterou připravil kapsář o peněženku s nemalou finanční hotovostí. Krádežemi vznikla poškozeným škoda za bezmála 60 000 korun," popsala okolnosti a důsledky krádeží policejní mluvčí.

   Vimperští policisté podle Martiny Joklová žádají případné svědky události, aby je kontaktovali na služebně v ulici 1. máje 73/7, ve Vimperku, telefon 974 236 780, případně na lince tísňového volání 158.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist