Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Násilník hrubě nakládal s přítelkyní, došlo na pěsti i na nože

 PRACHATICE - 25. června 2019 - 11:11 - Prachatičtí kriminalisté zahájili usnesením trestní stíhání 32letého muže z Nymburska z přečinu týrání osoby žijící ve společném obydlí.

 Text: Martina Joklová, tisková mluvčí Policie ČR

   Podezřelý od ledna do června 2019, v nepravidelných intervalech, hrubě nakládal se svou přítelkyní, se kterou obýval byt na Prachaticku. V průběhu společného soužití jí vulgárně nadával, bil ji pěstmi a fackami a minimálně ve dvou případech násilník sáhl i po noži. Obviněný jí stále kontroloval, bránil jí ve styku s příbuznými, dokonce jí kvůli tomu rozbil i mobilní telefon a donutil jí zrušit si účet na sociální síti.

   Poslední incident se odehrál minulou středu v nočních hodinách, kdy obviněný opět poškozené uštědřil několik ran pěstí do obličeje a potom na ni vytáhl nůž, kterým jí lehce zasáhl levou ruku. Poškozené se naštěstí podařilo z bytu utéct a přivolat si pomoc. Po příjezdu policistů na místo již pachatel v bytě nebyl, podařilo se jej však vypátrat a zadržet do několika hodin.

   Okresní státní zastupitelství mu uložilo předběžným opatřením zákaz styku s poškozenou. Další vyšetřování obviněného nyní probíhá na svobodě. V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na čtyři léta.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist