Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 KRIMI: Pátrání policie po nemocném muži mělo šťastný konec

 PRACHATICE - 17. června 2019 - 14:30 - Minulá středa se stala pro matku jednoho nemocného muže v Prachaticích noční můrou, když zjistila, že její psychicky nemocný syn zmizel. Policistům stačilo několik hodin na to, aby muže nalezli. PRACHATICKOnews.cz o tom informovala mluvčí Policie ČR Štěpánka Uhlířová.

 Text: Zdeněk Přibyl

   "Matka se obrátila na prachatické policisty s tím, že v 9:00 hodin odešel její syn z místa bydliště neznámo kam a nemá o něm žádné zprávy. Policisté proto začali v rámci předběžného šetření okamžitě jednat. Provedli prověrky v místní nemocnici a také v dalších místech možného výskytu tohoto muže. Vše bylo negativní. Úspěch pak přineslo šetření u prachatické taxi služby, kdy bylo zjištěno, že jeden z řidičů muže, který odpovídal popisu pohřešovaného, vezl do Vimperka. Do akce se tedy zapojili i vimperští policisté, kteří začali ihned pátrat. Po 17:00 hodině byl pohřešovaný nalezen v jednom z vimperských barů a byl v pořádku," popsala práci policistů i lidí, kteří pomohli, policejní mluvčí.

   Podle jejích slov díky rychlému a profesionálnímu jednání prachatických a vimperských policistů měl tento případ šťastný konec a za to jim patří velké poděkování.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist