Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Porušení pravidla Každý ve svém pruhu má tragické následky

 VIMPERK, PRACHATICE - 4. března 2019 - 11:35 - Čelní střet dvou vozidel na pošumavské silnici šetří od včerejška, neděle 3. března, prachatičtí kriminalisté. Nezodpovědnost jednoho z řidičů vedla ke zranění několika osob. Podrobnosti nám sdělila mluvčí Policie ČR Martina Joklová.

 Připravil: Zdeněk Přibyl, fotografie poskytla Policie ČR

   Dopravní policisté vyjížděli v neděli 3. března po sedmnácté hodině k vážné dopravní nehodě, která se stala na silnici I. třídy číslo 4 ve směru jízdy Čkyně – Vimperk.

   "Z dopravní nehody je důvodně podezřelý řidič osobního vozidla VW Touran, který se nechoval tak, aby svým jednáním neohrožoval život, zdraví nebo majetek jiných osob, ani svůj vlastní, neřídil se pravidly provozu na pozemních komunikacích, když nejel při pravém okraji vozovky. Z dosud nezjištěných příčin vyjel vlevo do protisměru své jízdy, kde se čelně střetl s protijedoucím osobním vozidlem Hyundai Atos. Při dopravní nehodě utrpěl těžká zranění řidič z vozidla Hyundai, který byl leteckou záchrannou službou přepraven na traumatologické oddělení do nemocnice. Řidič z vozidla VW Touran a jeho tři spolujezdci skončili rovněž v péči lékařů s přesně nezjištěnými zraněními," popsala tragickou nehodu, a co po ní následovalo, mluvčí Policie ČR Martina Joklová.

   Alkohol u podezřelého řidiče podle jejích slov vyloučila dechová zkouška, u druhého řidiče je alkohol předmětem dalšího šetření. Hmotná škoda na havarovaných vozidlech je odhadem 350 000 korun.   "Přesnou příčinou a bližšími okolnostmi dopravní nehody se nyní zabývají prachatičtí kriminalisté, kteří již zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti," dodala policejní mluvčí.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist