Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Dopravní nehody s alkoholem za řídítky a s autem na stromě

 NETOLICE, PRACHATICE - 10. února 2019 - 11:15 - Ledovka potrápila v minulých dnech řidiče na Prachaticku. Řidič narazil do stromu, cyklistka spadla z kola, oba skončili v nemocnici. To jsou jen dvě nehody z těch, které se staly v okrese s blížícím se víkendem.

 Text: Zdeněk Přibyl

   "Dopravní policisté vyjížděli ve čtvrtek 7. února po osmnácté hodině k dopravní nehodě, ke které došlo na silnici II. třídy číslo 142 ve směru jízdy Netolice – Velký Bor. Z dopravní nehody je důvodně podezřelá cyklistka, jedoucí na jízdním kole značky Kellys, která nezvládla jízdu po zledovatělé vozovce, následkem čehož dostala smyk a z kola spadla. Utrpěla těžké zranění dolní končetiny, se kterým byla převezena na traumatologické oddělení do nemocnice. Policisté ženě naměřili přes půl promile alkoholu v dechu," popsala první nehodu mluvčí Policie ČR por. Martina Joklová.

   Dopravní policisté vyjížděli ve stejný den po desáté hodině večer k další dopravní nehodě. Z té je podle slov policejní mluvčí důvodně podezřelý řidič osobního vozidla Renault, jedoucí ve směru jízdy Netolice – Obora. Nepřizpůsobil rychlost jízdy zledovatělé komunikace, s vozidlem dostal smyk a vyjel mimo vozovku, kde narazil do vzrostlého stromu. "Při dopravní nehodě utrpěl přesně nezjištěná zranění, se kterými byl převezen do nemocnice. Alkohol u řidiče vyloučila dechová zkouška. Hmotná škoda na vozidle Renault je odhadem 40 000 korun," upřesnila nehodu a její následky mluvčí Policie ČR Martina Joklová.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist