Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Zrádné náledí dnes trápilo řidiče na Prachaticku hned od rána

 PRACHATICKO - 24. ledna 2019 - 14:46 - Dopravní policisté řešili dnes, ve čtvrtek 24. ledna, hned od rána několik dopravních nehod se společným jmenovatelem - smykem na zrádném náledí. Informovala nás o tom mluvčí Policie ČR Martina Joklová.

 Připravil: Zdeněk Přibyl

   "Řidička osobního vozidla Hyundai nezvládla o půl šesté ráno jízdu po silnici II. třídy číslo 144 ve směru Újezdec – Předslavice. Po projetí levotočivé zatáčky dostala na kluzké vozovce smyk a vyjela vpravo mimo komunikaci, kde se převrátila na střechu. Utrpěla přesně nezjištěná zranění, se kterými byla převezena do nemocnice. Zkouška na alkohol byla u ní negativní," uvedla policejní mluvčí. Hmotná škoda na vozidle je podle ní odhadem 60 000 korun.

   Podobně dopadl také řidič osobního vozidla Škoda Fabia, který se s vozidlem převrátil na střechu před osmou hodinou ranní na kluzké vozovce ve Strunkovicích nad Blanicí při jízdě ve směru na Svojnice. Ke zranění osob tu naštěstí nedošlo.

   "Po půl šesté ráno se stala také dopravní nehoda, a sice čelní střet dvou osobních vozidel v Netolicích, ve směru jízdy Petrův Dvůr – Netolice. Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění jednoho z účastníků.  Doprava  byla na komunikaci v těchto místech řízena kyvadlově," doplnila mluvčí.

   "Dopravní policisté proto nabádají všechny řidiče, aby byli opatrní, sledovali dopravní situaci a především, aby rychlost vozidla přizpůsobili svým schopnostem, vlastnostem vozidla, povaze a stavu pozemní komunikace i povětrnostním podmínkám," nabádá za policisty mluvčí Policie ČR Martina Joklová.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist