Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Podnapilý agresivní host před kasinem šťouchal do policistů

 STRÁŽNÝ - 21. ledna 2019 - 10:02 - Podnapilý čtyřiadvacetiletý muž neuposlechl ve Strážném výzvy hornovltavických policistů, a navíc je začal fyzicky napadat. Vysloužil si tak od prachatických policistů zahájení trestního stíhání, v němž je obviněn hned ze dvou trestných činů - přečinu násilí proti úřední osobě a z přečinu výtržnictví. Informovala nás o tom mluvčí Policie ČR Martina Joklová.

 Text: Zdeněk Přibyl

   "Hornovltavičtí policisté vyjížděli minulou středu 16. ledna po čtvrté hodině ranní k agresivnímu hostu do kasina v obci Strážný. Po příjezdu na místě agresora ztotožnili a provedli u něho dechovou zkoušku, která prokázala přes dvě promile alkoholu v dechu. Obviněného vyzvali, aby se již nedomáhal vstupu do kasina. Muž však neuposlechl a byl stále více agresivní. Do policistů začal strkal a i přes jejich výzvu, aby upustil od svého protiprávního jednání, tak neučinil. Zasahující policisté proto muže zpacifikovali a nasadili mu pouta. Zadrženého poté eskortovali do policejní cely," popsala časný ranní výjezd policistů ČR tisková mluvčí.

   Případ si následně převzali prachatičtí kriminalisté, kteří stíhají obviněného na svobodě. "Tomu v případě prokázání viny hrozí trest odnětí svobody až na čtyři léta," dodala policejní mluvčí Martina Joklová.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist