Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Policisté žádají o pomoc možné svědky nehody v Prachaticích

 PRACHATICE - 16. ledna 2019 - 14:07 - Zatím neznámý řidič poškodil oplocení domu v ulici Pod Lázněmi v Prachaticích. Čelním nárazem zboural tři sloupky a tři pole s pletivem. Policie ČR by uvítala, kdyby se přihlásil případný svědek tohoto karambolu.

 Připravil: (zp)

   O zvláštní nehodě zná podrobnosti mluvčí Policie ČR Martina Joklová.

   "Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo v sobotu 12. ledna 2019 v 06:30 hodin na místní komunikaci v ulici Pod Lázněmi v Prachaticích. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič dosud neznámého vozidla, který se v místě nechoval ohleduplně a ukázněně, následkem čehož narazil do oplocení u domu, čímž poškodil tři sloupky a tři pole s pletivem. Dosud neustanovený řidič na místě nezastavil a nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě došlo k hmotné škodě na oplocení domu ve výši nejméně 12 000 korun," popsala nehodu  a její následky policejní mluvčí.

   Veškeré informace k dopravní nehodě mohou svědkové oznámit na linku Policie České republiky 158 nebo přímo dopravním policistům na telefonní číslo 974 236 254. Policie ČR děkuje předem.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist