Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Munice se do ruky nebere, nýbrž se volá 158! Jako u Lenory

 PRACHATICE - 13. listopadu 3018 - 10:16 - Českobudějovický policejní pyrotechnik byl v sobotu 10. listopadu dopoledne přivolán do jednoho lesa nedaleko Lenory. Na místě již byli jeho kolegové z obvodního oddělení Horní Vltavice, kteří přijeli na základě oznámení o nálezu munice.

 Text: Zdeněk Přibyl

   Podrobnosti sdělila tisková mluvčí Policie ČR Štěpánka Uhlířová. "Oznamovatel uvedl, že granát volně ležel v lesním porostu. Pyrotechnik na místě určil, že se jedná o dělostřelecký granát německé výroby pocházející z II. světové války. Pyrotechnik granát zajistil a odvezl jej na bezpečné místo k likvidaci. Při události nebyl nikdo zraněn, ani nevznikla žádná škoda na majetku," popsala nález a další činnost policejní mluvčí.

   "Policisté upozorňují každého, kdo by našel neznámou munici, aby s ní v žádném případě nemanipuloval. Na munici nesahejte, neberte ji do ruky ani se ji nesnažte kamkoliv přenést. Pokud byste munici nalezli, okamžitě volejte tísňovou bezplatnou linku Policie ČR 158 a vyčkejte příjezdu policistů. Zároveň zabraňte tomu, aby se k místu nálezu kdokoliv přiblížil," dodala mluvčí Policie ČR Štěpánka Uhlířová.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist