Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Z "bé-em-wáku" šel rovnou do vazby v Českých Budějovicích

 NETOLICE - 23. září 2018 - 11:55 - Prachatičtí kriminalisté zahájili usnesením trestní stíhání 44letého muže z Českokrumlovska, jako obviněného z přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Podrobnosti nám sdělila mluvčí Policie ČR Martina Joklová.

 Text: Zdeněk Přibyl

   "Obviněný řídil v úterý 18. září odpoledne osobní vozidlo BMW po silnici II. třídy číslo 145 v katastru obce Zvěřetice, kde byl kontrolován na zastávce autobusu v obci Zvěřetice netolickými policisty. Ty následnou lustrací řidiče zjistili, že má okresním soudem vysloven zákaz řízení motorových vozidel do listopadu 2020," uvedla policejní mluvčí.

   Dále bylo podle jejích slov zjištěno, že obviněný řídil vozidlo také v době, kdy měl uložené podmínečné propuštění z výkonu vazby pro jinou trestnou činnost. Proto policisté muže zadrželi a umístili do policejní cely. Následně 19. září soudce na obviněného uvalil vazbu pro opakovanou trestnou činnost. "Po ukončení jednání vazebního soudu byl obviněný eskortován rovnou do Vazební věznice v Českých Budějovicích," dodala mluvčí Policie ČR Martina Joklová.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist