Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Nehoda u Kubovy Hutě se zraněnými a statisícovou škodou

 KUBOVA HUŤ - 2. července 2018 - 14:31 - Na silnici první třídy ve směru jízdy Kubova Huť - Korkusova Huť se v neděli 1. července odpoledne stala vážná dopravní nehoda. Byl při ní zraněn motocyklista se spolujezdkyní, pomáhal vrtulník a zapojili se i profesionální hasiči z Vimperka. Hmotné škody jdou do statisíců.

 Text: Zdeněk Přibyl

   "Z dopravní nehody je důvodně podezřelý řidič osobního vozidla Škoda Fabia, který při odbočování vlevo mimo komunikaci nedal přednost v jízdě protijedoucímu motocyklu Yamaha. Při dopravní nehodě došlo ke zranění motocyklisty, který byl z místa letecky transportován na traumatologické oddělení do nemocnice. Jeho spolujezdkyně byla s blíže nezjištěným zraněním převezena do nemocnice rychlou záchrannou službou. Alkohol u obou řidičů byl negativní. Hmotná škoda na motocyklu je odhadem 300 000 korun a na osobním vozidle zhruba 50 000 korun," popsala nehodu a její následky mluvčí Policie ČR Martina Joklová.

   Při nehodě zasahovali i profesionální hasiči ze stanice Vimperk. "Hasiči asistovali zdravotníkům Zdravotnické záchranné služby při ošetřování motocyklisty a zabezpečili prostor pro přistání vrtulníku. Po zdokumentování nehody policisty hasiči odtlačili motocykl mimo vozovku, kterou uklidili," dodala mluvčí Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje Vendula Matějů.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist