Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Viděli jste dopravní nehodu se zraněním u Libínského Sedla?

 PRACHATICE - 26. května 2018 - 14:14 - Dopravní policisté vyjížděli v pátek 25. května po půl desáté dopoledne k vážné dopravní nehodě. Stala se na silnici II. třídy číslo 141, ve směru jízdy Libínské Sedlo - Blažejovice, u odbočky na obec Křišťanovice.

 Text: Martina Joklová, mluvčí Policie ČR, která poskytla fotografie

   Řidička osobního vozidla Škoda Felicia, která se snažila zabránit střetu s protijedoucím přesně nezjištěným osobním vozidlem, které předjíždělo nákladní vozidlo, strhla vozidlo vpravo na krajnici, odkud byla vymrštěna do protisměru, kde se střetla s protijedoucím předjížděným nákladním vozidlem.

   Při dopravní nehodě utrpěla řidička přesně nezjištěná zranění, se kterými byla letecky transportována do nemocnice společně s malým dítětem. Rychlou záchrannou službou byl dále s přesně nezjištěným zraněním odvážen do nemocnice také třetí spolujezdec z osobního vozidla. Ke zranění řidiče nákladního vozidlo nedošlo. Alkohol u řidičů negativní. Hmotná škoda na vozidlech je předběžným odhadem 130 000 korun.   Dopravní policisté žádají případné svědky, kteří mezi 9:15 – 9:45 hod. projížděli úsekem Prachatice - Volary, po silnici II. třídy číslo 141, o poskytnutí informací v podobě osobního svědectví či kamerových záznamů k podezřelému osobnímu vozidlu, jehož řidič svou bezohlednou jízdou mohl ohrožovat i ostatní účastníky silničního provozu. Informace, prosím, neprodleně předejte dopravním policistům prostřednictvím tísňové linky 158. Děkujeme.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist