Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Alkohol nepili, havarovali na náledí či na krajnici a zranili se

 PRACHATICE - 1. února 2018 - 10:10 - Dopravní policisté na Prachaticku vyjížděli ve středu 31. ledna ke dvěma dopravním nehodám. Jedna se stala na náledí, při druhé povolila pod vozidlem krajnice. Při obou se zranili řidiči.

 Text: Zdeněk Přibyl

   První dopravní nehoda se stala okolo deváté hodiny dopoledne na silnici III. třídy ve směru Netolice – Malovice. "Z dopravní nehody je důvodně podezřelý řidič osobního vozidla Škoda Fabia, který s vozidlem dostal na namrzlé vozovce v pravotočivé zatáčce smyk, vyjel vlevo mimo komunikaci, kde se vozidlo převrátilo na střechu do silničního vodotoku," uvedla mluvčí Policie ČR Martina Joklová.

   Podle jejích slov při dopravní nehodě řidič utrpěl přesně nezjištěná zranění, se kterými byl převezen do nemocnice na ošetření. Zkouška na alkohol u řidiče byla negativní. Hmotná škoda na vozidle je odhadem 80 000 korun.

   Druhá dopravní nehoda se stala okolo šestnácté hodiny, na silnici II. třídy číslo 141 v katastru obce Libínské Sedlo ve směru Libínské Sedlo – Blažejovice. "Z dopravní nehody je důvodně podezřelá řidička osobního vozidla Škoda Octavia, která při najetí na nezpevněnou krajnici, dostala s vozidlem smyk, vyjela vpravo mimo komunikaci, kde vůz převrátila na střechu. Při dopravní nehodě řidička utrpěla zranění, se kterými byla převezena do nemocnice. Alkohol u řidičky byl negativní. Hmotná škoda na vozidle je odhadem 80 000 korun," informovala policejní mluvčí Martina Joklová. 

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist