Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Řidič fabie se pořádně nerozhlédl a do jeho vozu narazil vlak

 NOVÁ PEC - 19. ledna 2018 - 16:56 - Dopravní policisté včera před šestnáctou hodinou vyjížděli k dopravní nehodě, ke které došlo na železničním přejezdu bez světelné signalizace, silnice III. třídy v obci Nová Pec, části obce Dlouhý Bor.

 Text: Zdeněk Přibyl

   "Z dopravní nehody je důvodně podezřelý řidič osobního vozidla Škoda Fabia, který se řádně nepřesvědčil, zda nejede vlak, následkem čehož došlo ke střetu levého boku vozidla s přední částí osobního vlaku. Při nehodě utrpěl řidič osobního vozidla přesně nezjištěná zranění, se kterými byl převezen do nemocnice. K dalšímu zranění osob nedošlo," uvedla mluvčí Policie ČR Martina Joklová.

   Alkohol u řidiče i strojvedoucího vyloučila orientační dechová zkouška. Hmotná škoda na vozidle Škoda je odhadem 150 000 korun, na osobním vlaku zhruba 100 000 a na zábradlí předběžným odhadem 8 000 korun.     "Operační středisko hasičů k nehodě v Nové Peci vyslalo profesionální jednotku ze stanice Prachatice, jednotky SDH obcí Volary a Horní Planá a jednotku SŽDC České Budějovice. V osobním autě utrpěla zranění jedna osoba, vyproštění nebylo potřeba. Převzala si ji Zdravotnická záchranná služba. Ve vlaku cestovalo pět osob a dva zaměstnanci. Z nich nebyl zraněn nikdo. Hasiči všem cestujícím pomohli do náhradní dopravy," podala zprávu o nehodě mluvčí Jihočeského Hasičského záchranného sboru ZS Vendula Matějů.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist