Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 S kvalitním padělaným pasem se vydával za jiného Evropana

 PRACHATICE - 18. ledna 2018 - 10:15 - Policisté z Odboru cizinecké policie, oddělení pobytové kontroly, pátrání a eskort, kontrolovali v úterý 16. ledna odpoledne v malé obci nedaleko Prachatic jednoho muže z východní Evropy. Muž (41 let) předložil strážcům zákona cestovní doklad občana Evropské unie. A ti si ho dobře prohlédli.

 Text: Zdeněk Přibyl

   Informoval nás o tom mluvčí Policie České republiky Milan Bajcura.   "Zevrubnou kontrolou zařízením Regula policisté prokázali, že předložený doklad je padělaný. Padělek byl ve velmi dobré kvalitě. Doklad byl zajištěn a to samé čekalo i jeho držitele," uvedl mluvčí.

   Při šetření na služebně se muž přiznal k tomu, že se vydával za jinou osobu. Lustrace prostřednictvím Odboru azylové a migrační politiky Ministerstva vnitra České republiky strážcům zákona ozřejmila, že se zadržený na území našeho státu pohybuje neoprávněně. Dokonce měl před několika lety opletačky s policisty právě za obdobné protiprávní jednání.

   "Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu Padělání a pozměnění veřejné listiny a přečinu Maření výkonu úředního rozhodnutí," doplnil mluvčí Policie ČR Milan Bajcura.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist