Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Tragická dopravní nehoda se stala dnes dopoledne u Hrbova

 PRACHATICE - 6. prosince 2017 - 14:45 - Krátce před 11:00 přijali dopravní policisté Územního odboru Prachatice oznámení o dopravní nehodě mezi obcemi Hrbov a Lhenice, kde řidič osobního vozidla narazil s vozidlem do stromu. Havárie bohužel měla ty nejhorší následky.

 Text: Zdeněk Přibyl, foto poskytla Policie ČR

   Tragickou nehodu popsal mluvčí Policie ČR Milan Bajcura. "Po příjezdu na místo, v místní části Brusná, jel řidič (1960) osobního vozidla tovární značky Audi 80 ve směru od Hrbova, kdy po stoupání na křižovatce typu „Y“ zatím z nejištěných příčin přejel do protisměru, kde čelně havaroval do stromu. Zde následkům těžkého zranění podlehl."

   Podle slov mluvčího byl průjezd vozidel po komunikaci II/122 částečně omezen jen v průběhu vyšetřování nehody. "Od počátku letošního roku se jedná o padesátou oběť na jihočeských silnicích," dodal policejní mluvčí Milan Bajcura.

   Na místě tragické nehody zasahovali profesionální hasiči z Prachatic a dobrovolná jednotka ze Lhenic. Informovala o tom mluvčí Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje Vendula Matějů. Sedmapadesátiletého řidiče už bohužel nebylo možné zachránit. Vozidlo bylo podle ní natolik poškozené, že bylo nutné k jeho vyproštění použít hydraulické nůžky.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist