Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Vyhrožoval policistce, která šla do práce, a hrozí mu tři roky

 VOLARY - 22. října 2017 - 9:00 - Volarští policisté obvinili muže, který vyhrožoval ve Volarech policistce, která šla právě do práce. Neudržel totiž na uzdě nervy poté, co ho předvolala na místní obvodní oddělení.

 Text: Tomáš Přibyl

   Incident se odehrál letos na konci srpna a nyní kvůli němu padlo obvinění. Policistka muže (39 let) potkala v Nové ulici. Protože věděla, že má být předvolán na místní obvodní oddělení, učinila tak na místě ústně. Muž jí nejprve řekl, že nikam nepůjde. "Poté poodešel pár metrů směrem ke svému bydlišti, načež se otočil a vrátil se k policistce zpět. Začal jí s napřaženou pěstí vyhrožovat ublížením na zdraví, přičemž jí po celou dobu útoku hrubě urážel. Po několika minutách podezřelý svého jednání zanechal a z místa odešel pryč," vysvětlila prachatická policejní mluvčí Martina Joklová, co se stalo.

   Policisté případ řeší formou zkráceného přípravného řízení a rozsudek tak může devětatřicetiletý muž čekat v nejbližších týdnech. V případě prokázání viny mu hrozí odnětí svobody až na tři roky.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist