Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

   Převrátil kamion s návěsem na bok a čelně se střetl s autem

 LENORA - 19. října 2017 - 8:15 - U Lenory se v úterý 17. října staly v podvečer dvě dopravní nehody. Při první řidič převrátil nákladní auto na bok a letěl pro něj vrtulník a při druhé havarovali dobrovolní hasiči, kteří jeli k první nehodě zasahovat.

 Text: Tomáš Přibyl, foto poskytla POLICIE ČR

   První nehoda se stala na silnici z Houžné do Lenory. Jejím hlavním aktérem byl řidič nákladního auta Volvo s návěsem. "Při projíždění pravotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost jízdy vozidla svým schopnostem, vlastnostem vozidla a povaze komunikace, následkem čehož dostal s vozidlem smyk a převrátil se s ním na levý bok do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím osobním vozidlem Nissan mezinárodní poznávací značky," uvedla prachatická policejní mluvčí Martina Joklová.

   Řidiče nákladního auta musel do nemocnice transportovat vrtulník záchranné služby a řidiče a spolujezdkyni z Nissanu převezly do nemocnice sanitky. Ani jeden z řidičů před nehodou nepil alkohol a škoda na nákladním autě byla odhadnuta na 700 000 korun a na osobním na 100 000 korun.

   Dobrovolní hasiči, kteří jeli na místo převrácení kamionu, a přijížděli od Volar k Lenoře, také havarovali. V pravotočivé zatáčce vyjeli s VW Transporterem vlevo a srazili se s osobním autem značky Renault. Ani tady nikdo z řidičů před nehodou nepil. Řidičku Renaultu a její dva spolujezdce převezla záchranná služba do nemocnice a hasiči vyvázli z nehody bez zranění.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist