Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Mladistvý řidič obrátil auto na střechu a letěl pro něj vrtulník

 VIMPERK - 9. října 2017 - 10:22 - V minulém týdnu se u Vimperka stala další vážná nehoda. Tentokrát o to vážnější, že starý favorit řídil mladistvý řidič bez řidičského oprávnění. On i jeho spolujezdec, který neměl pásy, skončili v nemocnici a majitel auta bude muset zřejmě před přestupkovou komisi, že ho půjčil někomu, komu ještě nebylo osmnáct.

 Text: Tomáš Přibyl, foto poskytla POLICIE ČR

   Podobné případy spadají do kolonky lidově označitelné jako nebezpečná stupidita mládí. Dva mladíci se favoritem vydali ze Sklářů do Vimperka ve středu 4. října po šesté večer. Mladistvý řidič bez řidičáku ale řízení nezvládl. "Po průjezdu levotočivou zatáčkou vyjel s vozidlem na krajnici, kde dostal smyk a poté skončil mimo vozovku na střeše," uvedla prachatická policejní mluvčí Martina Joklová.

   Pro řidiče letěl vrtulník záchranné služby a v nemocnici skončil i spolujezdec. "Provedená orientační dechová zkouška vyloučila alkohol u řidiče i spolujezdce. Řidiče, spolujezdce i majitele, který mladistvému vozidlo půjčil, přestože věděl, že nevlastní řidičský průkaz, bude projednávat přestupková komise ve správním řízení, kde je čekají nemalé sankce," dodala mluvčí.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist