Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Muž nadával řidiči autobusu, pak házel na přední sklo rajčaty

 PRACHATICE - 31. srpna 2017 - 9:30 - Prachatičtí policisté řeší kuriózní případ, kterého se dopustil mladý muž tím, že se předminulý pátek choval k řidiči linkového autobusu vulgárně. Ztropil tím také výtržnost před cestujícími. Informovala nás o tom mluvčí Policie ČR Martina Joklová.

 Text: Zdeněk Přibyl, foto Policie ČR

   "Řidič ho nemohl podle přepravního řádu vzít do autobusu s jízdním kolem a slušně ho musel odmítnout, načež mu mladík uštědřil neslušnou nadávku. Když se řidič rozjel ze zastávky autobusového nádraží v Prachaticích a odbočil vpravo ke kruhovému objezdu, tak zahlédl tohoto muže, jak stojí na kraji silnice s krosovým jízdním kolem, na hlavě černou přilbu a má napřaženou ruku. A proto, v domnění, že po něm bude házet kameny, řidič šlápnul prudce na brzdu," popsala napínavé okamžiky mluvčí Policie ČR.

   Naštěstí podle jejích slov hodil muž proti čelnímu sklu jen rajčaty, takže nedošlo ke zranění osob ani k poškození majetku. V tu dobu řidič v autobuse přepravoval dvacet pasažérů. Muž své vulgární projevy dokončil vztyčeným prostředníkem směrem k řidiči, a poté odjel ulicí Nebahovská na obchvat.

   "Vulgárního mladíka však zachytila kamera, proto prachatičtí policisté žádají občany o spolupráci. Pokud by někdo muže na fotografii poznal, oznamte to na linku Policie České republiky 158 nebo přímo prachatickým policistům na telefonní číslo 974 236 700. Děkujeme," uvedla Martina Joklová.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist