Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Střet s kamionem na křižovatce v Husinci žel cyklista nepřežil

 HUSINEC - 25. srpna 2017 - 10:00 - Dopravní policisté ve čtvrtek 24. srpna po třinácté hodině vyjížděli k tragické dopravní nehodě. Stala se na tříramenné křižovatce v Husinci a informovala o ní mluvčí Policie ČR Martina Joklová.

 Text: Zdeněk Přibyl, foto poskytla Policie ČR

www.dre-kon.cz  

   "Řidič mezinárodní nákladní soupravy SCANIA, jedoucí po silnici II. třídy číslo 145, ve směru Prachatice – Husinec, se při odbočování vlevo na vedlejší pozemní komunikaci, směr Vimperk, střetl pravou přední stranou, v prostoru palivové nádrže, s protijedoucím cyklistou, přijíždějícím na horském jízdním kole po hlavní pozemní komunikaci od obce Vlachovo Březí směrem na Prachatice," popsala dopravní nehodu s tragickými následky mluvčí Martina Joklová.

   Při dopravní nehodě podle jejích slov bohužel cyklista utrpěl zranění neslučitelná se životem, kterým, i přes rychlou pomoc záchranářů, na místě podlehl. Alkohol u řidiče vyloučila dechová zkouška.   Dopravní nehodu si na místě převzali prachatičtí kriminalisté, kteří se přesnou příčinou a mírou zavinění budou dále zabývat. Nešťastný cyklista se tak v tomto roce stal již 33. obětí na jihočeských silnicích.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist