Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Další srážka auta se zvěří, po divočákovi zbyl jen kousek srsti

 PRACHATICE - 23. března 2017 - 23:59 - Dopravní policisté vyjížděli v úterý 21. března, půl hodiny před půlnocí, ke srážce osobního vozidla s lesní zvěří. Stala se na silnici III. třídy ve směru jízdy Žernovice – Vitějovice.

 Text: Zdeněk Přibyl

www.dre-kon.cz  

   "Řidiči vozidla peugeot náhle vběhlo z levé strany do jízdní dráhy divoké prase, následkem čehož došlo ke střetu zvířete s levým bokem vozidla. Po střetu byla na vozidle dohledána pouze srst zvířete, divočák nalezen nebyl. Orientační dechová zkouška vyloučila u řidiče alkohol, ke zranění osob nedošlo, hmotná škoda na vozidle je odhadem 30 000 korun," popsala srážku mluvčí Policie ČR Martina Joklová.

   Stalo se to takříkajíc v civilizované krajině, žádné divočině. Možná by stálo za to, začít už připravovat novou dopravní značku. Srážku se zvěří již máme, ale v Chorvatsku se často u národních parků vidí obdobná značka, upozorňující přímo na srážku s černou zvěří. A ten vyportrétovaný hrozivý černý kňour na téhle značce vás hned přiměje ubrat plyn a začít se pozorněji rozhlížet...

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist