Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Oběť loupežného přepadení za hotelem Anna se "zmýlila..."

 VIMPERK - 23. března 2017 - 00:22 - Pokud vás rozrušila informace Policie ČR o loupežném přepadení, ke kterému mělo dojít minulý čtvrtek 16. března na parkovišti za Hotelem Anna ve Vimperku (informovali jsme zde), tak nejnovější zpráva v této věci vás asi také neuklidní: Policie případ odložila.

 Text: Zdeněk Přibyl

www.dre-kon.cz  

   O odložení případu informovala mluvčí Policie ČR Martina Joklová. "Stalo se tak podle trestního řádu, protože ve věci nebylo zjištěno podezření z trestné činnosti. Oznamovatel byl v podnapilém stavu, upadnul na zem a bouchnul se do hlavy, přitom mu vypadla z kapsy peněženka, kterou se v krátké době podařilo poblíž uvedeného místa najít. Domníval se, že byl přepaden," sdělila nové skutečnosti policejní mluvčí.

   "Vzhledem k tomu, že poškozený neměl v úmyslu fingovat loupežné přepadení, nehrozí mu tedy za oznámení ani žádný postih," dodala Martina Joklová.

   A my už jen můžeme dodat: Nebylo to El-Paso neboli v policejní hantýrce loupežné přepadení, ani kriminální čin tří loupežníků. Prostě - co se zdá, to je sen. A když se vznáší na alkoholovém obláčku, mohlo by to dopadnout i hůř...

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist