Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Následky srážky dvou osobních aut u Žernovic: pět zraněných

 PRACHATICE - 23. února 2017 - 7:40 - Na silnici III/14128, v úseku Prachatice - Žernovice, se v úterý 21. února před dvacátou hodinou srazila dvě osobní auta. Následky byly velmi smutné - pět zraněných lidí, z toho čtyři vážně.

 Text: Zdeněk Přibyl, foto poskytla Policie ČR

www.dre-kon.cz  

      O nešťastné čelní srážce osobních automobilů tovární značky Peugeot 307 a tovární značky VW Sharan informovala mluvčí Policie České republiky Martina Joklová.

   "Ze zavinění dopravní nehody je důvodně podezřelý řidič vozidla Peugeot, který v místě nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem, vlastnostem vozidla a dopravně technickému stavu mokré pozemní komunikace. Následkem toho dostal při průjezdu pravotočivou zatáčkou s vozidlem smyk a z přesně nezjištěných příčin vyjel vlevo do protisměru, kde se čelně střetl s přední částí protijedoucího vozidla VW," uvedla mluvčí.

   Podle jejích slov byla na místě u obou řidičů provedena dechová zkouška přístrojem Dräger s negativním výsledkem. Při dopravní nehodě došlo k těžkému zranění řidiče z vozidla VW Sharan a jeho tří spolujezdců, kteří seděli na zadních sedadlech, a dále došlo k lehkému zranění řidiče z vozidla Peugeot.

   Hmotná škoda na peugeotu byla odhadnuta na 80 000 korun a na vozidle Sharan zhruba na 130 000 korun, oprava poškozených silničních svodidel  si vyžádá nejméně 5 000 korun. Dopravní nehodu vyšetřují prachatičtí kriminalisté.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist