Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Po smyku na kluzké silnici skončila posádka auta v nemocnici

 ŠUMAVSKÉ HOŠTICE - 14. ledna 2017 - 9:52 - Dopravní policisté vyjížděli ve čtvrtek 12. ledna po půl deváté večer k dopravní nehodě, ke které došlo na silnici II. třídy číslo 145 ve směru jízdy Šumavské Hoštice - Vimperk. Informovala o ní mluvčí Policie ČR poručík Martina Joklová. 

 Text: Zdeněk Přibyl, foto poskytla Policie ČR

www.dre-kon.cz  

   "Z dopravní nehody je důvodně podezřelý řidič osobního vozidla VW Golf, který nepřizpůsobil rychlost jízdy povaze a stavu zasněžené komunikace, na které dostal s vozidlem smyk, vyjel vlevo mimo vozovku, kde narazil do stromu a následně se s vozidlem převrátil na střechu," popsala mluvčí to, co se už za tmy dělo na silnici u Šumavských Hoštic.

   Při dopravní nehodě došlo podle jejích slov k přesně nezjištěným zraněním řidiče a jeho spolujedoucího. Oba byli převezeni do nemocnice. Zkouška na alkohol u řidiče byla negativní, hmotná škoda na vozidle je odhadem 20 000 korun.

   Kluzké vozovky na Prachaticku potrápily řidiče také v pátek 13. ledna ráno. "Řidička nezvládla řízení osobního vozidla v katastru obce Dub, kde dostala s vozidlem smyk, vyjela mimo vozovku a skončila převrácená na střeše v poli. Byla převezena na ošetření do nemocnice. Řízení na kluzké vozovce nezvládl také řidič vozidla Škoda Yetti, který v Prachaticích, v místech zvaných Na Vyhlídce, dostal s vozidlem smyk a narazil do zaparkovaného vozidla Škoda Felicia. Alkohol u řidičů byl negativní. Hmotná škoda na vozidlech je přes 100 000 korun," doplnila mluvčí Policie ČR Martina Joklová. Opatrnosti tedy stále nezbývá a zima ještě nekončí...

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist