Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Při dopravní nehodě na Libínském Sedle prošly klády vozidlem

 PRACHATICE - 19. prosince 2016 - 23:00 - Dopravní policisté vyjížděli dnes, 19. prosince dopoledne, k dopravní nehodě, ke které došlo na silnici II. třídy číslo 141, ve směru jízdy Prachatice – Libínské Sedlo. Informovala o ní mluvčí Policie České republiky, komisařka Martina Joklová.

 Text: Zdeněk Přibyl, foto poskytla Policie ČR

www.dre-kon.cz  

   "Z dopravní nehody je důvodně podezřelý řidič nákladního vozidla Iveco, který najel na pravou krajnici a v době, kdy se z ní snažil vyjet, ho již předjížděl řidič s osobním vozidlem Audi. Následně došlo ke střetu pravé části vozidla Audi s levou částí nákladního vozidla a přívěsu. Po střetu vyjel řidič s osobním vozidlem mimo komunikaci, kde se napíchl na dřevěnou ohradu, přičemž klády prošly celým vozidlem," popsala děj hrozivé nehody mluvčí Martina Joklová.

   Podle jejích slov alkohol u řidičů nebyl zjištěn. Při dopravní nehodě došlo také k přesně nezjištěnému zranění řidiče osobního vozidla. Z místa nehody ho převezla rychlá záchranná služba do nemocnice. Hmotná škoda na vozidlech je odhadována na 530 000 korun.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist