Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Řidička rychle drtila auta, teď rychle míří k soudu pro trest

 VIMPERK - 28. listopadu 2016 - 20:15 - Dopravní policisté sdělili podezření 26leté ženě z Prachaticka z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. A řekněme hned, že k tomu policisté měli opravdu dobrý důvod. Zavdala jim ho poměrně hrůzná dopravní nehoda.

 Text: Zdeněk Přibyl

www.dre-kon.cz  

   "Řidička v minulém týdnu usedla za volant osobního vozidla BMW, se kterým nezvládla řízení v ulici 1. máje ve Vimperku. Následkem toho vyjela s vozidlem na parkovací stání, kde narazila do zaparkovaného osobního vozidla Ford Fiesta. Poté obě vozidla pokračovala po nárazu přes chodník až k budově místního obvodního oddělení Policie," popsala nehodu mluvčí Policie ČR Martina Joklová. Jedna nejmenovaná televize by k tomu asi dodala, že to policisté k nehodě tím pádem neměli daleko.

    Po dopravní nehodě byla podle slov policejní mluvčí řidička převezena do nemocnice s přesně nezjištěným zraněním. Odborným měřením policisté ženě naměřili téměř dvě promile alkoholu v dechu. Hmotná škoda na vozidle a poškozené budově je odhadem 220 000 korun.

   Hrůzně vyhlížející dopravní nehoda mohla mít tragické následky, pokud by se po chodníku pohybovali chodci, kterých tu ve dne chodí stovky. Jeden muž tudy procházel jen asi minutu po nehodě.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist