Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Nehoda nad Prachaticemi, lehce zraněný řidič uvízl v kabině

 PRACHATICE - 9. listopadu 2016 - 13:58 - Dopravní policisté v úterý 8. listopadu po jedenadvacáté hodině vyjížděli k dopravní nehodě, ke které došlo na silnici II. třídy číslo 141 ve směru jízdy Libínské Sedlo – Prachatice. O nehodě informovala mluvčí Policie ČR Martina Joklová.

 Text: Zdeněk Přibyl, snímky poskytla Policie ČR

www.dre-kon.cz  

   Z dopravní nehody je důvodně podezřelý řidič nákladního vozidla DAF s návěsem. "V prudké pravotočivé zatáčce nepřizpůsobil rychlost jízdy, následkem čehož došlo k vyjetí vozidla vlevo mimo komunikaci, kde se celé převrátilo na bok. Po dopravní nehodě zůstal řidič zaklíněný v kabině, ze které ho vyprostili hasiči. Následně byl převezen na ošetření do nemocnice, hospitalizace však nebyla nutná," uvedla policejní mluvčí.

   Zkouška na alkohol byla podle jejích slov u řidiče negativní. Hmotná škoda na vozidle a nákladu je odhadována na 1 400 000 korun. Vzhledem k úniku provozních kapalin byl na místo kromě Hasičského záchranného sboru přivolán také referent z odboru životního prostředí prachatické radnice.

    Na druhý den, ve středu 9. listopadu, bylo havarované vozidlo v ranních hodinách vyproštěno, provoz byl nejprve řízen kyvadlově, ale poté byla komunikace plně zprůjezdněna. Opatrnost při jízdě nejen tímto úsekem je však stále na místě.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist