Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Policie hledá svědky dvou dopravních nehod v našem regionu

 PRACHATICE - 8. listopadu 2016 - 10:50 - Dopravní policisté žádají svědky o informace ke dvěma dopravním nehodám, které se staly v našem regionu, ve Vimperku a v Husinci, na přelomu října a listopadu. Podrobnosti nám sdělila mluvčí Policie ČR Martina Joklová. 

 Text: Zdeněk Přibyl

www.dre-kon.cz  

   Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo v pondělí, dne 31. října 2016, v době od 17:45 do 20:00 hodin, na místní komunikaci, parkoviště, v ulici Svornosti ve Vimperku. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič přesně nezjištěného osobního vozidla, který se plně nevěnoval řízení, následkem čehož narazil do zadní části zde zaparkovaného vozidla Škoda Fabia. Podezřelý z místa ujel a nehodu neoznámil. Hmotná škoda na poškozeném vozidle Škoda Fabia je odhadem 50 000 korun.

   Dále dopravní policisté dále žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo v době od 17:00 hodin dne 2. listopadu 2016 do 07:30 hodin dne 3. listopadu 2016, na silnici II. třídy číslo 145, v uzavřené části obce Husinec. Ze zavinění dopravní nehody je důvodně podezřelý řidič nezjištěného motorového vozidla, který jel ve směru jízdy Běleč – Husinec, vyjel vpravo mimo komunikaci mezi firmou Agrozet a domem v ulici Sklářská, kde se začal otáčet, přičemž zadní částí vozidla narazil do sloupu veřejného osvětlení. Po dopravní nehodě řidič z místa ujel a nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě došlo k hmotné škodě na sloupu veřejného osvětlení za zhruba 5 000 korun.

   "Dopravní policisté žádají svědky těchto dvou dopravních nehod o informace. Veškeré informace k dopravním nehodám, prosím, oznamte na linku Policie České republiky 158 nebo přímo dopravním policistům na telefonní číslo 974 236 254. Děkujeme," uvedla mluvčí Martina Joklová.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist