Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Agresivní muž si našel a napadl policistu na traktoru a doma

 VACOVSKO - 21. září 2016 - 8:44 - Opilý muž, který čelil několikrát vyšetřování policie, si našel svého vyšetřovatele a začal si s ním vyřizovat účty. A našel si ho i doma a nakonec skončil ve vazbě.

 Text: Tomáš Přibyl

www.dre-kon.cz  

   Případ se odehrál v minulém týdnu. Policista mimo službu jel na traktoru z Vacova na Benešovu Horu a u Peckova mu zablokovalo cestu Audi A6. Policista musel vyjet na louku a zastavit. Z Audi vystoupil čtyřiatřicetiletý muž a policistu napadl verbálně a pak i fyzicky. "Opakovaně ho udeřil pěstmi do oblasti hlavy a zad a nakonec ho kopl ho do hrudníku. Ještě ten večer podezřelý vyhledal poškozeného v místě bydliště, kde verbálně napadal jeho i jeho rodinu. Na místo byli přivoláni vimperští policisté, kteří agresora zadrželi a eskortovali do policejní cely," uvedla prachatická policejní mluvčí Martina Joklová.

   Měření ukázalo, že agresor má v dechu dvě promile alkoholu a policista nakonec skončil se zraněním v nemocnici. "Policista podezřelého v minulosti několikrát vyšetřoval v souvislosti zejména s násilnou trestnou činností, což bylo důvodem útoku," dodala Martina Joklová.

   Policisté navrhli útočníkovi vazbu a soud jejich návrh schválil. V případě prokázání viny mu hrozí až šest let ve vězení.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist