Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Muž v krátkých kalhotách sebral na čerpací stanici peněženku

 PRACHATICE - 16. srpna 2016 - 13:02 - Muž v krátkých kalhotách na snímku sebral na čerpací stanici v Prachaticích cizí peněženku s finanční hotovostí a platebními kartami. Policie České republiky hledá svědky tohoto činu.

 Z redakční pošty: Martina Joklová, mluvčí Policie ČR

www.dre-kon.cz  

   Prachatičtí policisté zahájili úkony trestního řízení ve věci přečinů zatajení věci a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

   Z uvedených trestných činů je podezřelý dosud neustanovený muž, který 12. července 2016 v 05:20 hodin sebral ze země u jednoho z tankovacích stojanů na čerpací stanici Benzina, v ulici Nebahovská v Prachaticích, peněženku, kterou si ponechal. V peněžence byl zbojní průkaz, tři kusy platebních karet, finanční hotovost a osobní doklady. Majiteli pachatel způsobil škodu za více než 6 000 korun.

   Prachatičtí policisté žádají svědky této události o informace. Pokud by někdo poznal podezřelého muže na fotografii, oznamte, prosím, tuto skutečnost na linku Policie České republiky 158 nebo přímo prachatickým policistům na telefonní číslo 974 236 700. Děkujeme.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist