Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Na vině těžké nehody u Vitějovic byla nepřiměřená rychlost

 VITĚJOVICE - 15. srpna 2016 - 11:16 - Prachatičtí dopravní policisté vyjížděli v pátek 12. srpna po šestnácté hodině k těžké dopravní nehodě. Došlo k ní na silnici III. třídy číslo 14128, v katastru obce Vitějovice. Při nehodě se zranili čtyři lidé. Informovala o tom mluvčí Policie ČR Martina Joklová.

 Text: Zdeněk Přibyl, foto poskytla Police ČR

www.dre-kon.cz  

   "Z dopravní nehody je důvodně podezřelá 32letá řidička, která jela s vozidlem Audi ve směru Žernovice – Vitějovice, přičemž vlivem nepřiměřené rychlosti dostala na mokré komunikaci smyk, přejela po projetí pravotočivé zatáčky do protisměru, kde se boční částí střetla s protijedoucím vozidlem VW Passat a následně se čelně střetla i s protijedoucím vozidlem Mazda. Vozidla Passat i Mazda skončila po nárazu mimo komunikaci," popsala nehodu mluvčí Police ČR Martina Joklová.

   Podle jejích slov při dopravní nehodě utrpěla řidička Audi a spolujezdkyně z Mazda těžké zranění. Obě byly letecky transportovány do nemocnice. Dále řidič Mazdy utrpěl středně těžké zranění a lehká zranění se nevyhnula ani spolujezdci Mazdy a řidiči Passatu.

   Hmotná škoda na vozidlech představuje odhadem 600 000 korun. Bližší okolnosti dopravní nehody, včetně možného vlivu alkoholu u řidičů, dál prověřují dopravní policisté.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist