Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Na nákupy vyrazil s cizí platební kartou, čeká ho za to soud

 VLACHOVO BŘEZÍ - 9. srpna 2016 - 10:17 - Přisvojit si cizí platební kartu a vydat se s ní na nákupy není dobrý nápad. Přesvědčil se o tom nedávno jistý muž z našeho regionu. Policisté mu jeho počínání zatrhli a navíc ho čeká brzy soud. Informovala o tom mluvčí Policie ČR Martina Joklová.

 Text: Zdeněk Přibyl

www.dre-kon.cz  

   "Prachatičtí policisté sdělili podezření 34letému muži z Prachaticka z přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Podezřelý si v první polovině července 2016 ponechal platební kartu, kterou nalezl na přesně nezjištěném místě v obci Vlachovo Březí. Následně s ní provedl celkem pět neoprávněných plateb, a to u čerpací stanice a v prodejně potravin v obci Vlachovo Březí," popsala událost policejní mluvčí.

   Podle jejích slov se tento vykuk pokoušel ještě o šestou platbu, ale ta mu mu už nevyšla, protože platební karta už byla zablokovaná.

   "Svým jednáním podezřelý způsobil poškozenému škodu za skoro 500 korun. Další prověřování provádějí prachatičtí policisté ve zkráceném přípravném řízení, proto se podezřelý bude muset ze svého jednání do dvou týdnů zodpovídat také před soudem," vysvětlila mluvčí Policie ČR Martina Joklová.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist