Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 OBRAZEM: Při tragické nehodě u Nových Hutí zemřeli dva lidé

 NOVÉ HUTĚ - 5. srpna 2016 - 7:53 - U Nových Hutí se stala ve čtvrtek 4. srpna po osmnácté hodině tragická dopravní nehoda. Při nárazu do stromu tu zemřeli dva lidé.

 Text: Tomáš Přibyl, foto poskytla POLICIE ČR

www.dre-kon.cz  

   "Řidič (25 let) osobního vozidla tovární značky Alfa Romeo jel po silnici III/1681 a na začátku obce Nové Hutě ve směru od Vimperka pravděpodobně vlivem vysoké rychlosti nezvládl řízení. Vyjel mimo vozovku, kde narazil do vzrostlého stromu. Při nárazu utrpěli dva jeho spolujezdci (muž a žena) zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehli," uvedla v pátek 5. srpna ráno policejní mluvčí Lenka Kozoňová s tím, že totožnost mrtvých policisté zatím zjišťují. 

   "Po příjezdu nalezli záchranáři v havarovaném osobním vozidle tři osoby. Dvě již bohužel bez známek života – zemřely na následky mnohačetných poranění neslučitelných se životem. Třetí zraněný, pětadvacetiletý muž, byl ve vozidle zaklíněn. Po vyproštění a poskytnutí nezbytné přednemocniční neodkladné péče byl pacient se středně závažným poraněním dolní končetiny, letecky transportován do českobudějovické nemocnice," doplnila mluvčí jihočeské záchranné služby Petra Kafková.

   Policisté nejen v souvislosti s touto nehodou nabádají řidiče, aby jízdě věnovali maximální pozornost a nepřeceňovali své schopnosti.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist