Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Řidič fokusu u Šebestova nezvládl řízení a narazil do stromu

 ŠEBESTOV - 2. srpna 2016 - 13:46 - Dopravní policisté vyjížděli v neděli 31. srpna před dvacátou hodinou k těžké dopravní nehodě. Stala se na silnici II. třídy číslo 145, ve směru Nicov – Šebestov, v katastru obce Šebestov. Podle slov mluvčí Policie České republiky Martiny Joklové se při nehodě vážně zranil řidič osobního auta.

 Text: Zdeněk Přibyl, snímky poskytla Policie ČR

www.dre-kon.cz  

   "Z dopravní nehody je důvodně podezřelý 23letý řidič osobního vozidla Ford Focus, který v pravotočivé zatáčce nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem, vlastnostem vozidla a pozemní komunikaci, následkem čehož vyjel s vozidlem mimo komunikaci, nejprve vpravo, a poté přejel zpět přes silnici do levého vodotoku, kde se střetl se silničními svodidly a následně listnatým stromem," popsala nehodu policejní mluvčí.

   Při dopravní nehodě došlo k těžkému zranění řidiče, který byl převezen na traumatologické oddělení nemocnice. Hmotná škoda na vozidle je odhadem 70 000 korun, na svodidlech zhruba 10 000 korun.

   "Další okolnosti dopravní nehody, včetně možného ovlivnění či neovlivnění řidiče alkoholem, jsou nyní předmětem šetření prachatických dopravních policistů," dodala mluvčí Policie ČR Martina Joklová.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist