Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Opilý a zfetovaný vyhrožoval plynovou pistolí, střílel a boural

 CHROBOLY - 1. srpna 2016 - 8:19 - Policie zveřejnila informace o případu opilého a zfetovaného mladého muže (29 let), kterého obvinila ze tří trestných činů. Vyhrožoval totiž plynovou pistolí, střílel z ní a pak řídil a naboural.

 Text: Tomáš Přibyl

www.dre-kon.cz  

   Případ se stal letos v květnu a nyní v něm padlo obvinění. "Podezřelý u zastávky na návsi v obci Chroboly vyhrožoval před bytovým domem jeho obyvatelům ublížením na zdraví a usmrcením, přičemž držel v ruce plynovou pistoli EKOL Speciál 99 - kalibr 9 mm, se kterou následně vystřelili nejméně pětkrát do vzduchu nad hlavu," uvedla prachatická policejní mluvčí Martina Joklová. Toto jednání hodnotí policisté jako výtržnictví a násilí proti skupině obyvatel.

   Potom mladý muž sedl do auta a jel směrem na Záhoří. "Při průjezdu levotočivou zatáčkou nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem a vlastnostem vozidla, čímž dostal s vozidlem smyk a vyjel vpravo mimo pozemní komunikaci, kde havaroval na levý bok. Následným odborným měřením mu policisté naměřili jedno promile alkoholu v dechu a také zjistili pozitivní výsledek na přítomnost metemfetaminu," doplnila mluvčí.

   V autě našli policisté pistoli se třemi náboji a zajistili ji. Muž utrpěl při nehodě zranění, se kterým byl hospitalizován na ortopedicky – traumatologickém oddělení v nemocnici. Případ policisté řeší ve zkráceném přípravném řízení a obviněnému hrozí až tři roky vězení.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist