Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Řidička s dítětem ve voze nezvládla řízení, narazila do stromu

 VIMPERSKO - 13. července 2016 - 11:50 - Těžká dopravní nehoda se stala dnes 13. července kolem půl šesté hodiny ranní na silnici II. třídy ve směru Zdíkov - Zdíkovec.

 Text: Zdeněk Přibyl, foto poskytla Policie ČR

www.dre-kon.cz  

  Čtyřicetiletá řidička osobního auta VW Golf nezvládla řízení a z dosud nezjištěných příčin vyjela s vozidlem vpravo mimo komunikaci, nejprve do silničního vodotoku a následně čelně narazila do stromu. Poté zůstala zaklíněná ve voze. Informovala o tom mluvčí Policie ČR Martina Joklová.

   "Po vyproštění musela být řidička s těžkým zraněním transportována na traumatologické oddělení do nemocnice. Dále došlo k lehkému zranění spolujezdce ze zadního sedadla. Hmotná škoda na vozidle je zatím odhadnuta na 40 000 korun. Bližší okolnosti dopravní nehody, včetně zjišťování přítomnosti alkoholu u řidičky, budou výsledkem dalšího šetření dopravních policistů," doplnila podrobnosti policejní mluvčí Martina Joklová.

   U nehody zasahovali také vimperští profesionální hasiči spolu s jednotkou Sboru dobrovolných hasičů z obce Stachy. Sdělila nám to mluvčí jihočeských hasičských záchranářů Vendula Matějů a doplnila: "Dítě, které v autě rovněž cestovalo, bylo v době příjezdu hasičů už z vozu venku a ihned si ho převzala Zdravotnická záchranná služba. Řidičku zasahující hasiči vyprošťovali pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení. Zároveň provedli nezbytné protipožární opatření a opatření k zamezení úniku provozních kapalin. Jednotka HZS u nehody dále spolupracovala s Policií ČR."

   Příčiny těžké dopravní nehody, která jen zázrakem neskončila ještě daleko hůře, se samozřejmě vyšetřují. Odkaz na "nešťastnou středu třináctého", jak jsme také zaslechli, vyšetřovatelům určitě stačit nebude.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist