Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Mladá a namol opilá řidička způsobila karambol za 150 000

 VIMPERK - 8. července 2016 - 8:31 - Prachatičtí dopravní policisté řeší nehodu mladé řidičky, která byla opilá "jako prase" a narazila do auta, které pak narazilo do dalšího. Případ se stal v noci ve středu 6. července ve Vimperku nedaleko obvodního oddělení. 

 Text: Tomáš Přibyl, foto poskytla POLICIE ČR

www.dre-kon.cz  

   Sedmadvacetiletá řidička jela ze Sušické ulice do ulice 1. máje ve svém VW New Beetle. "Nezvládla průjezd mírně levotočivou zatáčkou, následkem čehož s vozidlem přejela do pravého odstavného pruhu. Nechtěným zaparkováním řidička narazila přední částí svého vozidla do zadní části zde zaparkovaného vozidla Škoda Octavia, které bylo v důsledku toho odraženo na před ním zaparkované vozidlo Škoda Fabia," řekla prachatická policejní mluvčí Martina Joklová.

   Řidička utrpěla lehké zranění, které jí bylo lékaři ošetřeno na místě. Odhad škody je 150 000 koruna a při měření se ukázalo, že má téměř čtyři promile alkoholu v dechu. "Dopravní policisté již řidičce sdělili podezření z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky a případ prověřují ve zkráceném přípravném řízení, proto se žena bude muset do dvou týdnů dostavit také k soudu," dodala mluvčí. 

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist