Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Národnímu parku někdo ukradl z odpočívadla dvě lavice a stůl

 ŠUMAVA - 29. dubna 2016 - 9:09 - Policie ČR pátrá po zloději, který si vyhlédl a ukradl velmi neobvyklý artikl a navíc na velmi neobvyklém místě. Z turistického odpočívadla zvaného Žďárek u Strážného zmizly někdy v dubnu dvě dřevěné lavice a stůl.

 Text: Tomáš Přibyl, foto poskytla POLICE ČR

www.dre-kon.cz  

   Správa národního parku odhadla škodu na 6 100 korun a policie se kvůli pátrání po zloději obrátila s žádostí o pomoc na veřejnost:

   Žádáme tímto každého, zejména pak pěší turisty a cykloturisty, kteří se v dané době od 14. do 25. dubna 2016 v tomto regionu nacházeli a mohli by k objasnění případu přispět jakoukoliv důvodnou informací, a to jak k přesnějšímu určení doby spáchání krádeže, tedy k době, kdy stůl a lavice na místě ještě byly, potažmo již nebyly, stejně jako k výskytu podezřelé osoby či osob, pravděpodobně s odpovídajícím vozidlem či přívěsným vozíkem za automobil, rovněž tak k výskytu či podezřelé nabídce prodeje uvedeného odpočinkového kompletu, aby své poznatky předali policistům na jejich služebně v Horní Vltavici č. 5, telefonním čísle 974 236 760, případně cestou policejní linky číslo 158. Děkujeme.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist