Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Řidička bourala, chtěla policii ujet, a proto dostala botičku

 PRACHATICE, VIMPERK - 3. února 2016 - 9:32 - Prachatičtí dopravní policisté vyjížděli v pondělí 2. února po deváté večer k dopravní nehodě, ke které došlo na parkovišti v ulici Karla Weise ve Vimperku. A na místě se nestačili divit. Z nehody podezřelá řidička totiž narazila do zaparkovaného vozidla, nepodrobila se dechové zkoušce a navíc chtěla ujet přes zákaz policistů.

 Text: Zdeněk Přibyl  

www.dre-kon.cz  

   Informovala o tom mluvčí Policie Martina Joklová. Podle jejích slov řidička narazila pravou přední částí svého vozidla renault do levé přední části zaparkovaného nissanu. Ke zranění osob přitom naštěstí nedošlo.

   Zjevně zmatená řidička na místě policistům odmítla dechovou zkoušku i následné lékařské vyšetření spojené s odběrem žilní krve nebo moči. "Policisté jí další jízdu s vozidlem zakázali, s čímž řidička souhlasila a tvrdila, že nikam nepojede. Přesto po chvíli usedla za volant a vozidlo nastartovala. Proto jí byl městskou policií na vozidlo nainstalován prostředek k zabránění odjezdu vozidla, tzv. botička," vysvětlila mluvčí Martina Joklová.

   Dopravní policisté postoupí věc k projednání do správního řízení. V něm ženě hrozí sankce od 25 000 do 50 000 korun a zákaz řízení od jednoho do dvou let. Jednoduše řečeno, nepozornost ji může přijít hodně draho.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist