Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Při dopravní nehodě tří vozidel v Horní Vltavici dva zranění

 HORNÍ VLTAVICE - 22. prosince 2015 - 9:50 - Dopravní nehoda v Horní Vltavici si v sobotu 19. prosince vyžádala dvě lehká zranění účastníků. V jednom případě byl u řidiče zjištěn také alkohol. Nedostatečné soustředění na jízdu a zřejmě i předvánoční shon na silnicích se tedy vymstily i v našem regionu. 

 Text a foto: Zdeněk Přibyl

www.dre-kon.cz  

   Podle slov tiskové mluvčí Policie ČR Martiny Joklové vyjížděli prachatičtí dopravní policisté k dopravní nehodě v sobotu po poledni. Stala se na silnici I. třídy číslo 4, v uzavřené části obce Horní Vltavice.

   "Z dopravní nehody je důvodně podezřelý řidič nákladního vozidla VW LT, který nedodržel bezpečnou vzdálenost za před ním jedoucím vozidlem VW Polo a ve chvíli, kdy řidič vozidla VW Polo začal odbočovat vpravo na účelovou komunikaci, řidič VW LT do něho zezadu narazil. Dále byl řidič VW LT odražen do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím osobním vozidlem BMW. Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění nezletilé osoby sedící na zadním sedadle BMW a dále došlo k lehkému zranění řidiče vozidla BMW," popsala nehodu pocejní mluvčí.

   Jak dále uvedla, nezletilé dítě bylo letecky transportováno na traumatologické oddělení do nemocnice, řidiče do nemocnice převezla rychlá záchranná služba. Dále policisté odborným měřením u poškozeného řidiče osobního vozidla VW Polo zjistili necelé jedno promile alkoholu v dechu. Hmotná škoda na vozidlech je odhadem 220 000 korun. Další prověřováním dopravní nehody se zabývají prachatičtí dopravní policisté.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2015, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist