Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 S rukou v kapse bundy přepadli čerpací stanici a vyšlo jim to

 NETOLICE - 15. října 2015 - 10:15 - Drzost až chladnokrevnost předvedli dva muži, kteří v minulém týdnu přepadli čerpací stanici v Netolicích. Následně ale prachatičtí kriminalisté ukázali zvou profesionalitu a prvního dopadli i díky všímavosti občanů ještě ten den a druhého následující den.

 Text: Tomáš Přibyl

www.dre-kon.cz  

   Přepadení se stalo v úterý 6. října a na svědomí ho mají podle dosavadních výsledků vyšetřování dva muži ve věku 38 a 27 let. "Oba muži zaparkovali v úterý osobní vůz Škoda Felicia poblíž benzinové čerpací stanice v Netolicích, následně před půl druhou odpoledne společně přišli k čerpací stanici, přičemž jeden z nich zůstal hlídat před budovou a druhý vstoupil dovnitř s levou rukou v kapse, působící, že má u sebe zbraň. Obviněný začal pod pohrůžkou násilí požadovat po obsluze vydání finanční hotovosti z tržby, což z důvodu obavy o svůj život a zdraví učinila. Poté se oba muži dali i s penězi na útěk," popsala loupežné přepadení prachatická policejní mluvčí Martina Joklová.

   Oba byli do druhého dne v cele a státní zástupce podal návrh na jejich vzetí do vazby. Na mladšího ji soud uvalil, starší je vyšetřován na svobodě. U mladšího se navíc ukázalo, že jde o recidivistu, který měl zákaz řídit a čelí tak obvinění i z maření výkonu úředního rozhodnutí. "Svým jednáním obvinění muži způsobili poškozené organizaci škodu v řádech několika tisíců korun a v případě prokázání viny jim nyní hrozí trest odnětí svobody až na deset let," dodala mluvčí.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2015, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist