Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Prostitutka lákala cizince do lesa, tam je dva muži okradli

 PRACHATICKO - 18. září 2015 - 9:16 - Prachatickým kriminalistům se podařilo dopadnout trojici, která dvakrát okradla cizince. Žena je vylákala do lesa a pak je dva muži přepadli. Na všechny byl podán návrh na vzetí do vazby, kterou soud uvalil na oba muže a žena je stíhána na svobodě.

 Text: Tomáš Přibyl

www.dre-kon.cz  

   Začátek obou případů byl stejný - žena (32 let) se s cizinci domluvila na poskytnutí sexuálních služeb a následně zajeli na lesní cestu u Houžné. Tam se pak objevili dva muži ve věku 35 a 26 let a po zákaznících chtěli pod pohrůžkou násilí peníze.

   První případ se stal na konci července a muž peníze bez odporu ze strachu o život vydal. V druhém případě minulý týden se cizinec bránil. "Během incidentu se pokoušel poškozený s vozidlem ujet, ale v tom mu jeden z mužů zabránil tím, že mu při vytrhnutí klíče ze zapalovací skříňky, klíč zalomil. Dále mu jeden z mužů vytrhl násilím peněženku ze zadní kapsy kalhot, kterou mu tím utrhnul a peněženky se zmocnil. Peníze z ní následně odcizil a poté jí zahodil vedle vozidla," uvedla prachatická policejní mluvčí Martina Joklová. 

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2015, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist