Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 
 

 

 Po hádce zapálil byt a nadýchal se zplodin, evakuováno 30 lidí

 PRACHATICE - 7. září 2015 - 11:23 - Hasiči a policisté museli v neděli 6. září ráno řešit následky velkých problémů v mezilidských vztazích. V Budovatelské ulici v Prachaticích kvůli tomu hořelo v jednom bytě a hasiči museli evakuovat třicet lidí.

 Text: Tomáš Přibyl

www.dre-kon.cz  

   Vše odstartovala hádka jednatřicetiletého muže s jeho mladší partnerkou. Zřejmě došlo i k jejímu napadení, ale jí se podařilo utéct před dům. "Zde zavolala na pomoc Policii ČR. Místní policisté mezitím zjistili, že muž chce atakovat i jejich zákrok a do telefonu vyhrožoval, že zapálí byt. To také zanedlouho udělal, byl z oken vidět dým," uvedl policejní mluvčí Milan Bajcura.

   Operační důstojník na místo zavolal vyjednávače a zásahovou jednotku. Hasiči mezi tím evakuovali z domu třicet lidí a uhasili požár. "Podezřelého muže, který se nadýchal zplodin, vyvedli a předali do péče zdravotníků. Nikdo z obyvatel domu nebyl zraněn," dodal Milan Bajcura.

   Policie zatím nezveřejnila bližší podrobnosti a případ vyšetřuje. Muže obvinila z poškození cizí věci, ale další obvinění mohou následovat.

 
  

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2015, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist