Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Vimperský advent měl letos velmi bohatý začátek

 VIMPERK - 1. prosince 2014 - 12:36 - Od pátku do neděle se ve Vimperku u příležitosti zahájení adventu konala celá řada akcí. Vybrali jsme několik a ty jsme navštívili s fotoaparátem.

 Foto: Slávek Vltavický

www.dre-kon.cz   

   První adventní akci uspořádaly už v pátek dopoledne Městské lesy. Ty totiž každoročně staví na plácku u Pizzerie Marco živý betlém skládající se z živé ovečky a trojice dřevěných soch v živé velikosti. A protože tento symbol Vánoc sem nechtěli nastěhovat jen tak v tichosti, pozvaly k tomu všemu školáky ze ZŠ TGM. 

   Další z akcí prvního adventního víkendu ve Vimperku byly tradiční řemeslné trhy, které připravilo zdejší DDM. Své výrobky představily dvě desítky prodejců z blízka i daleka a nechyběly řemeslné dílny či doprovodný program v režii vimperských škol.

   První adventní neděle patří ve Vimperku tradičně ZUŠ a i letos praskal sál kulturního střediska ve švech. Sedm desítek účinkujících na pódiu předvedlo jak balet, tak recitaci a samozřejmě i celou škálu hudebních vystoupení od klarinetů a fléten po bicí. V mezičase úpravy scény se pak na filmovém plátně objevily práce výtvarného oboru.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2014, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...

Více...