Hlavní strana
 

Zprávy   Kriminalita   Publicistika   Kultura   Fotoreportáže   Inzerce   Názory   Počasí   FACEBOOK   Sportovní odkazy

 
Více...

Reklama u nás se vyplatí. Více...

Více...

Více...

 

 

www.prachatickonews.cz - Fotoreportáže

 Pohádkový den se Zdeňkem Troškou v Netolicích

 NETOLICE - 18. března 2012 - 11:04 - Pohádkové království přijelo v pátek 16. března do Netolic oslavit svůj 10. pohádkový den. A to včetně pohádkového krále Jeho Veličenstva režiséra Zdeňka Trošky. Z Českých Budějovic krále a pohádkovou akademii přivezl nostalgický parní vlak Českých drah. Cestou bylo například připraveno jmenování nových ministrů pohádkového království a autogramiáda Zdeňka Trošky v Dívčích.

 Foto: Ivan Janota, Zdeněk a Tomáš Přibylovi

www.dre-kon.cz   Reklama u nás se vyplatí. Více...

   V Netolicích na vlak plný pohádkových ministrů a pohádkových postav čekaly stovky dětí nejen z místní základní školy. Po slavnostním a velkokrálovském uvítání vyrazil na náměstí průvod, ve kterém šlo přes 550 lidí v kostýmech z pohádek Zdeňka Trošky. Celkem na tuto vydařenou akci dorazilo bezmála třináct set lidí.

   Před muzeem krále přivítal vladař Petr Vok a region Blanský les - Netolicko se stal součástí Pohádkového království. Připravena tu také byla druhá vernisáž výstavy o království s logovtipy Jaroslava Kerlese, který je autorem maskota království kapra Jakuba. Nechyběla také druhá autogramiáda a vystoupení místních kapel a souborů.

Máte informace stojící za zveřejnění? Nečekejte až zavoláme a ozvěte se nám sami.

Napište nám e-mail nebo volejte:

+420 724 576 434 a 

+420 607 640 368

 

TOPlist

 

Více...

Více...

 
Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2012, Všechna práva vyhrazena
Redakce - Reklama