Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Eno-gastronomické přehlídky nabídly víno a pochoutky

 PRACHATICE - 8. září 2019 - 19:01 - Trochu čísel, která nabídly eno-gastronomické přehlídky v pátek 6. a v sobotu 7. září ve Staré radnici v Prachaticích. Pořádala je firma Michal Kočan - MIKO se svými spolupracovníky pod záštitou Města Prachatic, ministra zemědělství ČR, senátora Tomáše Jirsy a hejtmanky Jihočeského kraje Ivany Stráské.

 Text a foto: Zdeněk Přibyl

www.dre-kon.cz   

   16. ročníku národní přehlídky Sýry a víno, 14. ročníku eno-gastronomické přehlídky Ryby a víno a 5. ročníku eno-gastronomické přehlídky Zvěřina a víno se zúčastnilo 28 vinařství z České a Moravské vinařské oblasti s celkem 104 vzorky vín. Mlékáren a mlékařských společností přijelo 12, z toho jedna z Bavorska. Představily dohromady 53 vzorků kvalitních sýrů, většinou nositelů prestižní značky Klasa.

   Ryby dodalo Rybářství Nové Hrady, Rybářství Třeboň - FISH MARKET a společnost Bernardinum Kláštera Vyšší Brod. Zvěřinové uzeniny představil Agrokomplex Šumava a divoké kachny dodalo Rybářství Klatovy. Vařil šéfkuchař a majitel vodňanské restaurace Zlatý soudek Karel Jarmar. Snímky jsou ze slavnostního zahájení přehlídek v pátek dopoledne, odpoledne se pak otevřely pro širokou veřejnost.

 

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...