Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 Přejeme všechno nejlepší a hodně zdraví, pane Karle Gotte!

 PRACHATICE - 14. července 2019 - 8:30 - Dnes slaví 80. narozeniny legenda populární hudby pan Karel Gott. V pomyslném i skutečném zástupu gratulantů jubilantovi stojí jistě i účastníci benefičního koncertu Karla Gotta pro prachatický Hospic sv. Jana N. Neumanna, který si tehdy připomínal pět let svého působení. Koncert se konal 14. září 2010 v Národním domě v Prachaticích.

 Text a foto: Zdeněk Přibyl

www.dre-kon.cz   

   Diváci se stali sponzory soukromého benefičního koncertu Karla Gotta, který pro 250 dárců a hostů uspořádala Rakouská charitativní nadace Grandmaster Consulting. Autorem myšlenky na podporu prachatického hospicu byl senátor a starosta Hluboké nad Vltavou Tomáš Jirsa, který nad koncertem převzal záštitu.

   Základní vstupné bylo 1000 korun, firmy darovaly i desítky tisíc korun ve prospěch hospicu. Předáním prvního dárcovského šeku řediteli hospicu Robertu Hunešovi koncert také začal. Celkový výtěžek koncertu dosáhl 188 000 korun.

   Vystoupení Karla Gotta, při kterém jsme směli fotografovat na začátku a pak v jeho závěru, bylo pro všechny účastníky obrovským zážitkem. Klienti centra STROOM z Dubu u Prachatic například při této příležitosti věnovali Karlovi Gottovi obraz s přáním vyjadřujícím obdiv k mistrovu pěveckému a malířskému umění.

   Přejeme panu Karlovi Gottovi všechno nejlepší k osmdesátinám, hlavně hodně tolik potřebného zdraví! A zveme vás na chvíli na návštěvu jeho benefičního koncertu v prachatickém Národním domě.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...